Jak zálohovat iPhone na iCloud

Zálohování iPhone na iCloud je jednoduché a užitečné, protože to umožňuje zálohovat vaše data do cloudu a zajistit, že jsou vaše informace v bezpečí a dostupné odkudkoli. Následují kroky, jak zálohovat iPhone na iCloud:

  1. Připojte iPhone k Wi-Fi: Ujistěte se, že váš iPhone je připojen k bezdrátové síti Wi-Fi, protože zálohování do iCloud vyžaduje internetové připojení.
  2. Otevřete Nastavení: Na domovské obrazovce svého iPhone klepněte na ikonu „Nastavení“.
  3. Přihlaste se do iCloud: Ve spodní části nastavení klepněte na svůj profil (vaše jméno), poté vyberte „iCloud“.
  4. Zálohování do iCloud: V sekci iCloud klepněte na „iCloud Backup“.
  5. Zapněte iCloud Backup: Ujistěte se, že volba „iCloud Backup“ je zapnutá (zelená). Pokud není zapnutá, přesuňte posuvník doprava, aby se zálohování do iCloud aktivovalo.
  6. Zálohování nyní: Klepněte na „Zálohovat nyní“, abyste spustili okamžité zálohování vašeho iPhone do iCloud.
  7. Počkejte na dokončení zálohy: Zálohování může chvíli trvat, zejména pokud máte na svém iPhone mnoho dat. Ujistěte se, že váš iPhone zůstane připojený k Wi-Fi a nabíječce, dokud nebude záloha dokončena.

Váš iPhone bude nyní pravidelně zálohovat data do iCloud, pokud bude připojen k Wi-Fi a napájení. Zálohování do iCloud je užitečné, protože v případě, že budete mít problémy s vaším iPhonem, budete moci obnovit vaše data z této zálohy. Můžete také zkontrolovat datum a čas poslední zálohy ve stejné sekci „iCloud Backup“ v nastavení vašeho iPhone.

Máte problém s počítače, notebookem, tiskárnou, telefonem nebo jinou elektronikou?

Stačí se ozvat a technik je již na cestě k Vám, aby Vám technika co nejdříve fungovala. To vše s přátelským přístupem :)